Acil Elektrikçi

acil elektrikçi


0 554 132 83 37

EN YAKIN ELEKTRİKÇİ

ACİL ELEKTRİKÇİ

Acil elektrikçi ihtiyacınızı karşılamak için Uzman Elektrikçi firmamız7 Gün / 24 Saat” İstanbul’un Her Bölgesine Acil Elektrikçi Hizmeti ile

“Size En Yakın Elektrikçi

EN YAKIN ELEKTRİKÇİ

ACİL ELEKTRİKÇİ

0 554 132 83 37


ACİL ELEKTRİKÇİ FİRMASI
Uzun yıllardır “Elektrikçi” sektöründe aktif olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satışı ve montajı gibi hizmetler sunmaktadır. Teknik servis kadromuz elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır.

En Yakın Elektrikçi iletişim

acil nöbetçi elektrikçi

0 554 132 83 37

EN YAKIN ELEKTRİKÇİ

ACİL ELEKTRİKÇİ

Verdiğimiz

Elektrikçi Servis Hizmetleri Kesinlikle “Garantili”dir

En Yakın Acil Elektrikçi

Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi veya Arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli ekibimiz siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Size En Yakın Elektrikçi İçin

Firmamız size  Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

0 554 132 83 37

en yakın uzman elektrikçi servisi

En Yakın Elektrikçi

Size en yakın elektrikçi firması veya elektrikçi ustasını mı arıyorsunuz. Bu konuda size bir çözüm bulabiliriz. 7 Gün 24 Saat olarak gece gündüz İstanbul’un her semtine ve mahallesine En Yakın  Elektrikçi Servisi hizmeti sunuyoruz.

Şu an size çok yakın bir yerde” olabiliriz. Çünkü mobil servislerimizle hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz konuma yakın olmasak dahi size mümkün olan en kısa sürede size en yakın elektrikçi servisimizi yönlendirebiliriz. “Telefon veya WhatsApp” mesajı ile hemen şimdi bilgi alabilirsiniz.

0 554 132 83 37 

ACİL ELEKTRİKÇİ FİRMAMIZ HAKKINDA

Elektrik alanında uzun süredir hizmet veren “Uzman Elektrik” siz müşterilerimizin elektrik tesisat işleri ve elektrik arıza, problemleri için 7 Gün / 24 saat hizmet vermektedir. Tecrübeli ve alanında uzman teknik servis kadromuz ile karşılaştığınız elektriksel sıkıntılarınızı hemen gideriyoruz.

ACİL ELEKTRİK USTASI

Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve  İnşaat alanınızın bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde şirketimizi dilediğiniz an arayarak ACİL ELEKTRİK USTASI talebinde bulunabilirsiniz.

EN YAKIN ELEKTRİKÇİ

ACİL ELEKTRİKÇİ

Acil Elektrikçi Servisi “Misyon”umuz

Uzman elektrikçi olarak faaliyet gösteren firmamızın hedefi; kullandığımız alt yapının ve ekibimizin kapasitesini arttırmak, dürüst ve donanımlı bir firma olarak her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimize sunduğumuz çözümler, akılcı ve kişiseldir. Fiyat anlayışımız, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Personelimiz, işinde uzman olduğu gibi güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli insanlardan oluşur.

Acil Elektrikçi Hizmetlerimiz

İnternet bağlama, TV ve uydu kurulumu, telefon çekme, diafon arıza/kurulum/bakım ve montajı, güvenlik sistemi kameraları, alarm ve yangın sistemleri arızas/bakım/montaj ve kurulumu, ev aydınlatma ve ses sistemleri montaj ve arızaları, gaz detektörleri ve ses sensörleri montajı ve arızaları, apartman, site, daire, ofis, iş yerleri, ticarethanelere, asansörlere ve diğer katlara elektrik panoları ve elektrik kablolarının değişimi ve montajı itina ile hızlı ve güvenli olarak yapılmaktadır.

Acil Elektrikçi servisi diğer tüm elektrikçi ustası ihtiyaçlarınız için gece gündüz çalışmaktadır.

ACİL ELEKTRİKÇİ USTASI
Acil elektrikçi ustası hizmetimiz 7/24 mevcuttur. Gece veya gündüz hiç fark etmez. İhtiyaç duyduğunuz her vakit “acil elektrikçi” numaramızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. 0 554 132 83 37

EN YAKIN ACİL ELEKTRİKÇİ 

çağrı merkezini arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

ELEKTRİKÇİ NEDİR

Elektrik tesisatçısı veya Elektrikçi, yapıların içine ya da dışına elektrik tesisatını döşeyen, elektrikli aydınlatma, ısıtma ve haberleşme tertibatının montaj ve onarımını yapan meslek grubudur.

Elektrik montajcısı, umumi elektrik şebekesinin hatlarını döşer. Elektrikçi (elektrik tesisatçısı), elektrik abonelerinin özel elektrik tesisatını gerçekleştirir: Kendisine verilen plan ve şemalara göre, elektrik kablolarını ve kordonlarını yerleştirir, bunların geçeceği delikleri ve yuvaları açar. Sonra elektrik anahtarlarının, akım prizlerinin ve sigortaların montajını yapar. Genellikle küçük bir ekiple çalışır. Tesisatın konumu, onun bazen yerde,bazen de merdivenlere tırmanarak, rahatsız bir pozisyonda çalışmasını gerektirir. Mesleğinde başarılı elektrik tesisatçıları için açılan kurslar, onlara, elektrik ustası ve teknisyeni olarak yetişme imkânı sağlar. Elektrik tesisatçıları adlarına bir iş yeri açar ve elektrikli cihazlar da satabilirler.

Bir araştırmaya göre elektrikcilik mesleği en çok aranan 10.meslek durumundadır. Daha fazla bilgi için Vikipedi

0 554 132 83 37

ACİL Nöbetçi Elektrikçi
ACİL Elektrikçi Ustası
ACİL En Yakın Elektrikçi
 Acil Elektrikçi
ACİL Tv ve Uydu Kurulumu
ACİL Plan Proje Taahhüt İşleri
ACİL Görüntülü Giriş Kontrol Sistemleri
ACİL Avize ve Aydınlatma Sistemi Kurulumu
ACİL Elektrik Panoları
ACİL Bina Elektrik Tesisatı

YANGIN ELEKTRİK SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
GAZ DEDEKTÖRLERİ
UYDU CIHAZ KURULUM
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
TELEFON ARIZALARINIZ
İNTERNET ARIZALARINIZ
TADİLAT VE DEKOR AYDINLATMALAR
İNŞAAT ELEKTRİK
ELEKTRİK PANOLAMA
HIDRAFOR SİSTEMLERİ
ELEKTRİK KABLOLAMA
ARIZA OFİS AYDINLATMA
OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ
ELEKTRİK PANO KURULUM
ELEKTRİK KOMPAZE PANO KURULUMU
ELEKTRİK OTOMASYON SİSTEMLERİ
ELEKTRİK PANO KURULUM
TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ
PARATONEL KURULUM
KABLOLAMA TAVA KURULUM

Acil Elektrikçi
4.8 (96.06%) 66 votes

16 Elektrikçi Servisi Yorumları

 1. Acil olarak elektrikçi ihtiyacım vardı. Gece yarısı ve her kapalı. Sağ olsunlar internet’ten bu sayfayı buldum ve aradım. yaklaşık 45 kadar sonrada adresime geldiler ve sorunu çözdüler. Acil durumlar için böylesi bir hizmet gerçekten çok iyi.
  Teşekkür ederim.

  1. Hasan bey ilginiz için biz teşekkür ederiz. Gece gündüz 24 saat olarak mobil servis hizmetimiz bulunmakta. Dilediğiniz zaman bize ulabilir ve bizden uzman acil elektrikçi servis hizmeti alabilirsiniz.

 2. acil elektrikçi lazım olmuştu. aradım ve çok kısa sürede geldiler. gecenin o saatinde bulabilirmiyim diye endişe etmiştim. fakat tam beklediğim gibi 40 dakikada geldiler. emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. hayırlı işler kardeşler.

 3. acil elektrikçi ustası için aradım bana 45 dakikada gelir dediler yaklaşık 35 dakika sonra servis geldi. evimde elektrik sorunu vardı çok kısa sürede tamir ettiler. teşekkür ederim.

 4. acil elektrikçi lazımsa bu firma tam size göre bence. randevu için aradığınızda adamlar sie ne kadar sürede geleceklerini söylüyorlar. ve gerçektende o sürede geliyorlar. acil durumlar için tavsiye edebileceğim bir firmadır.

 5. acil ambulans gibi birde şimdi acil elektrikçi çıkarmışsınız nedir bu kardeşim. acil elektrikçi diye birşey m var. yapmayın lütfen tutturmuşsunuz acil elektrikçi yok efendim 724 elektrikçi falan. milleti kandırmayın. elektrikçi servisi deyin tamam ama nedir bu acil elektrikçi olayı.

  1. EVET BEYEFENDİ ACİ AMBULANS GİBİ ACİL ELEKTRİKÇİ HİZMETİMİZDE MEVCUTTUR. ACİL DURUMLARDA MÜŞTERİLERİMİZİN ACİLETİ ÜZERİNE ACİL OLARAK MÜDAHALE EDEBİLİYORUZ. KİMSEYİ KANDIRMIYORUZ. MÜŞTERİ BİZİ ARADIĞI VE ACİLİYET GEREKTİRDİĞİ DURUMLARDA BİZ DE MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE HATTA GEREKİRSE ACİLİYETİ OLMAYAN RANDEVULARI TEHİR EDEREK MÜDAHALEDE BULUNABİLİYORUZ. AYRICA BUNU YAPARKEN GERÇEKTEN MÜŞTERİMİZİN VE DOLAYISIYLA BİR İNSANIN ACİL DURUMUNA MÜDAHALE ETME ŞUURU İLE YAPIYORUZ. KİMSEYİ KANDIRDIĞIMIZ FALAN DA YOK.
   AYRIA BİZDEN BÖYLE BİR RANDEVU ALDINIZDA SİZİ KANDIRDIK MI Kİ. LÜTFEN İFTİRA ATMAYIN. KUL HAKKINA GİRMEYİN. BİZ NASIL BİR HİZMET İDDİASINDA BULUNDUYSAK O HİZMETİ VERMEK İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ. VE VERDİĞİMİZ HİZMET KARŞILIĞINDA ÜZRET TALEP EDİYORUZ. HERKES HALİNDEN MEMNUN SİZE NE OLUYOR ANLAYAMIYORUM.

   1. bravo size herşeyi açık ve net yazmışsınız bence bu adam artniyetli biri. hem servis almamışsın hemde söylenip duruyorsun.

 6. en yakın elektrikçi diyorsunuz merkeziniz avcılarda ben büyükçekmecedeyim. bu nasıl oluyor insanları kandırmayın lütfen.

  1. Osman bey kimseyi kandırdığımız falan yok. Bu ithamı kabul etmiyoruz. Doğrudur yerimiz merkez ofisimiz Avcılar da ama bu size uzağız anlamına gelmiyor. Çünkü bizim İstanbul genelinde mobil servis araçlarımız var. Örneğin bir müşteri bizi Büyükçekmeceden aradığında oraya en yakın mobil servisimizi gönderiyoruz. En yakın servis politikamızın böyle işlediğinide yukarıda yazıyoruz. Zaten öbür türlü çalışabilmemiz mümkün olmuyor. Yani merkezi Avcılarda olan bir firma kısa süre içerinde örneğin Esenlere servis göbnderemez. Hem zaman olarak hemde maliyet olarak bu mümkün olmaz. Bu sebeple biz mobil servis sistemi ile çalışıyoruz. ve size en yakın servisimizi yönlerirek hem zamandan hemde yüksek maliyetlerden kurtulmuş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 554 132 83 37